צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  הגעה לקופיפי

  מעבורות או סירות מנוע מהירות לפי מפוקט ומקראבי

  ההגעה לפי פי קלה מאוד הודות למעבורות וסירות מנוע מהירות שבדרך כלל מגיעות מפוקט וקראבי. המעבורת היא ללא ספק השיטה הפופולרית ביותר להגיע לאיים. זה לוקח בערך 2 שעות מפוקט ו 90 דקות מקראבי או קו לנטה.

  נמל היציאה/נחיתה העיקרי של פוקט הוא מזח ראסאדה (Rasada Pier) בפוקט טאון (Phuket Town), במרחק של כשעת נסיעה מנמל התעופה של פוקט. מזח המעבורת הראשי בקראבי הוא מזח קלונג גיראד (Klong Girad Pier), הנמצא במרחק של כ-30 דקות מנמל התעופה של קראבי. מומלץ להגיע זמן רב מראש בעונת השיא ו-30 דקות לפני היציאה מחוץ לעונה.

  אם אתם נוסעים מבנגקוק, תוכלו לבחור באחד מהרציפים האלה כדי להגיע לפי פי. מונית או אוטובוס מקומי יכולים לקחת אתכם למסוף המעבורת משדה התעופה או מתחנת האוטובוסים הבינעירונית. עליכם לבדוק מראש את לוחות הזמנים של המעבורת, כך שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם בהתאם.

  1. מעבורת לקופיפי

  המעבורות לקו פי פי נוחות למדי, עם סיפון עליון המשמש גם כסיפון שמש – נהדר למי שרוצה לשפר את השיזוף שלו. הסיפונים התחתונים כוללים חדרים ממוזגים, כמו גם משקאות וחטיפים הזמינים על הסיפון.

  ניתן לקנות כרטיס VIP (ירוק) לחלל ממוזג ונוח יותר הממוקם על הסיפון האמצעי. המעבורות עלולות להיות מעט צפופות, במיוחד בשיא העונה. פרוסות אבטיח חינם מחולקות בדרך כלל לנוסעים בטיולי אחר הצהריים.

  2

  סירת מנוע מהירה לקופיפי

  העברה פרטית בסירת מנוע מהירה היא דרך נוחה להגיע לקו פי פי (Ko Phi Phi). זה בעצם שכר סירת מנוע מהירה פרטית, כך שנקודות האיסוף וההורדה קצת יותר גמישות. אתה יכול אפילו להגיע לחזית אתר הנופש החוף שבחרת על ידי פי פי, מה שיכול לחסוך הרבה זמן.

  המסע חלק רוב השנה, אך עדיף להימנע משיט בסירת מנוע מהירה בעונת המונסון (מספטמבר עד נובמבר). סירות מהירות הן כמובן יקרות יותר ממעבורות, אך מציעות תמורה טובה יותר לכסף אם אתם מטיילים עם קבוצה גדולה.

  3

  לוח הזמנים של המעבורות – פוקט – קופיפי

  לוח זמנים זה מציג את נסיעות המעבורת בין מזח ראסאדה בפוקט למזח טונסאי בפי פי, כמו גם מזח קלונג גלעד בקראבי טאון ומזח טונסאי בפי פי. תוכלו גם לקחת את המעבורת ממזח סי אנג'ל בפוקט, לאם תונג בפי פי, אאו נאנג (מזח נופאראט טהארה) ומאקו לאנטה (מזח סלדן) בקראבי.